Tom Hardy’nin Merak Uyandıran Filmi Capone’nin Fragmanı Yayımlandı!

Tom Hardy’nin beklenen filmi Capone’nin ilk fragmanı geçtiğimiz günlerde yayımlandı. Al Capone’nin hayatını kadraja alan biyografi filminin, koronavirüs salgını nedeniyle sinemadan önce dijital ortamda yayımlanacağı bildirildi.

Tom Hardy’nin başrolde yer aldığı film, ABD’deki alkol kaçakçılığı döneminde ülke genelinde büyük etkisi ve saygınlığı olan Al Capone’nin hapiste geçirdiği yıllardan sonra 47 yaşında “Demans” olmaya başlamasının ardından hatırlamak istemeyeceği geçmişinin izlerini konu alıyor.

Josh Trank’in yönetmenliğini yaptığı film, ilk olarak 2016 yılında “Fonzo” olarak duyurulmuştu ancak 2018’in başlarında çekimlerine başlanan filmin ismi değişikliğe uğrayarak “Capone” halini aldı.

Oyuncu kadrosunda;Tom Hardy, Kyle MacLachlan, Neal Brennan, Linda Cardellini, Jack Lowden, Matt Dillon ve Linda Cardellini görüyoruz.
Filmin 12 Mayıs tarihinde dijital kaynaklar aracılığı ile yayımlanacağı biliniyor.

 

Kaynakça

- Advertisement -

https://boxofficeturkiye.com/

https://www.filmhafizasi.com/

https://onedio.com

Yorum Yap

Yorum girişi yapınız.
Adınızı girin

Must Read

Dönemine Damga Vurmuş Beş Usta Sanatçı

Pablo Picasso, Tarsila do Amaral, Salvador Dali, Frida Kahlo ve Remedios Varo'yu kapsayan beş usta sanatçıyı çocukluklarıyla, kariyerleri ve eserleriyle sizlere tanıttık. 1. Pablo Picasso Pablo...