The Umbrella Academy 2. Sezon Etkileyici Açılış Sahnesi !

 15 Şubat 2019’da İlk Sezonu yayınlanan Netflix’in en çok izlenen yapımlarından olan The Umbrella Academy’in ikinci sezon açılış sahnesi yayınlandı. 

 

Yayın tarihine kısa bir zaman dilimi kalan dizinin açılış sahnesinde geçmişe yolculuk yaptıkları görülüyor. İlk sezonda izleyicilerden dizinin bazı kısımlarında eleştiriler almıştı bu sezon bunların telafi edilip edilmediği ise akıllarda bir soru işareti.

- Advertisement -

“The Umbrella Academy”, yazar Gerard Way ve sanatçı Gabriel Bá’nın aynı adlı çizgi roman serisine dayanıyor. Way ve Bá, ortak yapımcı olarak Jeff F. King, Mike Richardson, Keith Goldberg ve showrunner Steve Blackman’la birlikte de çalışacaklar. İkinci sezondaki oyuncular ise şu şekilde: Ellen Page, Robert Sheehan, Tom Hopper, Aidan Gallagher, Emmy Raver-Lampman, David Castañeda ve Justin H. Min.

Tom Sinclair, Kris Holden-Ried ve Jason Bryden’in oynadığı üç İsveç suikastçisi de yeni sezonun yeni kötü adamları olarak görev yapacak.

The Umbrella Academy Konusu

1 Ekim 1989 tarihinde dünya genelinde eşi benzeri olmayan bir olay gerçekleşir ve dünyanın çeşitli yerlerinde, hiçbir hamilelik belirtisi göstermeyen 43 kadın, süper güçleri olan 43 bebek dünyaya getirir. Bir kısmı terk edilen ve bir kısmı ise ölen bu bebeklerden 7 tanesi zengin bir girişimci olan Sir Reginald Hargreeves tarafından evlat edinilir. Yıllar sonra, babalarının ölümünün ardından tekrar bir araya gelen bu 7 kardeş, dünyanın sonunun gelmesini engellemeye çalışır.

Yeni Sezonda da izleyicilerini kendilerine hayran bırakacağa benziyor.

Yorum Yap

Yorum girişi yapınız.
Adınızı girin

Must Read

57. Altın Portakal Film Festivali İçin Geri Sayım Başladı!

Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından 3-10 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan 57. Altın Portakal Film Festivali için geri sayım başladı. T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın...