Temmuz’da Netflix!

WARRIOR NUN

Morg’da başlayan hikayesi ile fantastik bir öykülenmeye sürüklenen bir yetimin yolculuğu ne kadar ileri gidebilir? Şeytan avcısı rahibelerin gizli tarikatına seçilen ve “Hale Taşıyıcısı” olduğunu öğrenen biri normal hayatını nasıl ütopik hale getirebilir? En önemlisi; bu özel güçlerle neleri değiştirebilir?

Gösterim Tarihi: 2 Temmuz.

CABLE GİRLS

1920’lerde  Ulusal Telefon Kurumunda görevli dört kadının sosyal hayat sorunlarıyla nasıl başa çıktıklarını görmeye hazır mısınız? İletişim devrimine birinci göz ile şahit olan bu kadınlar, geçmiş zamanda “iletişim” ve “hayat” üzerine önemli ipuçları veriyor. Başrolde; Blanca Suarez, Yon Gonzalez, Ana Fernandez’in bulunduğu İspanyol yapımı dizi 6. sezonu ile seyirci karşısına çıkmak için hazırlanıyor.

Gösterim Tarihi: 3 Temmuz.

EXATLON

Ünlü Youtuber Orkun Işıtmak’ın sunduğu yarışma programı, sosyal medya fenomenlerini bir araya getirerek ilginç yarışmalara sokuyor. Parkurlar, cezalar, vahşi doğa hayvanları. Kimler bu yarışmayı kazanıp parti yapacak? Kimler cezaya kalacak?

Gösterim Tarihi:3 Temmuz

STATELESS

Türkçe çevirisi “Vatansız” anlamına gelen dizi, farklı hayatları olan dört yabancının Avustralya’da göçmenlerin tutsak edildiği bir merkezde buluşturur. Mülteci sorununu ele alarak, farklı yaşam koşullarında olan insanların toplum sorunlar ve ötekileştirme krizini ele alarak insan zihnini yoklayan bir dizi oluyor.

Gösterim Tarihi: 8 Temmuz

Hakan Muhafız

İstanbul’da herkes gibi bir hayat yaşayan Hakan’ın yaşamı bir anda esrarengiz bir hal alır. Uzun zamandır onunla olan güçlerin ortaya çıkması için önemli kayıplar veren Hakan, kısa zamanda ciddi değişim göstererek şehri ölümsüz bir düşmandan kurtarmak için tehlikeli bir maceraya atılır.

Gösterim Tarihi: 9 Temmuz

THE OLD GUARD

Yunan Mitolojisini konu alarak, uzun zamandır paralı asker olarak çalışan ölümsüz kişilerin, hayat ve “ölümsüz” olma kavramlarına karşı duydukları hisleri konu alarak değişik bir maceraya götürüyor. Kendilerinden başka ölümsüzlerin olduğunu fark eden askerler, siyahi bir kadının peşine düşüyor. Sürtüşmeli sahneleri ile seyirciyi heyecanlandıran yapım, ölümden daha kötü olguların olduğunu, karakterler üzerinde gösteriyor.

Gösterim Tarihi: 10 Temmuz

CURSED

Katherine Langford’un başrolünde olduğu sert gerçekçi yapım, genç asi Nimue’nin yaşamına ışık tutuyor. Halkını kurtarmak için Arthur(Devon Terrell) ile güçlerini birleştirerek zorlu bir yolculuğa çıkar.

Gösterim Tarihi: 17 Temmuz

FEAR CITY: NEW YORK VS THE MAFIA

1970 yılarında New York’un mafya ailelerin pençesinde kalan şehir ne duruma gelecek? Beş mafya ailesi tarafından oldukça kanlı yönetilen New York, federal ajanların alt-üst kavgasına girmesiyle tehlikeli anlara odaklanır.

Gösterim Tarihi: 22 Temmuz

THE KISSING BOOTH

Lise maceralarını konu alan yapım, bilindik bir başlayış ile sıcak bir öpücüğe odaklanır. Elle’nin ilk öpücüğü yasak bir aşka yol açarken, yakın arkadaşıya olan ilişkisi riske girer. Başrollerinde, Joey King, Joel Courtneyve Jacob Elordi’nin olduğu film, lise yaşamına odaklanıyor.

Gösterim Tarihi: 24 Temmuz

LAST CHANCE U: LANEY

Spor belgeseli olarak yayımlanan dizi, hayatlarını düzene koymak isteyen atletlerin son şans olarak okul futboluna tutunmasını konu alıyor. Zorlu geçmişlerini arkada bırarak yeni bir hayata tutunmaya çalışan bireyler, seyirciye “güç verici” bir his tattırıyor

Gösterim Tarihi: 28 Temmuz

THE UMBRELLA ACADEMY

İlk sezonu ile beğeni toplayan yapım; babalarının ölümüyle bir araya gelen ve akıl almaz aile sırlarını öğrenen sıra dışı yeteneklere sahip kardeşlerin konusunu destekliyor. İnsanlığın bekleyen tehditi ortaya çıkaran kardeşlerin günlük hayatta yaşadıkları ezberleri bozuyor.

Gösterim Tarihi: 31 Temmuz

VIS A VIS

Erkek arkadaşı tarafından hayal kırıklığına uğrayan ve kandırılan kibar bir kadının, hapisane koşullarında değişien kişiliğine odaklanıyor. Başrollerde Najva Nimri, Maggie Civantos, Itziar Castro’nun olduğu yapım gerilim konusunda Netflix’in başarılı içeriklerinden biri olurken, izleyici kitlesi tarafından oldukça beğeniliyor.

Gösterim Tarihi: 31 Temmuz

 

 

Video İçeriğimize Göz Atın!

CEVAP VER

Yorum girişi yapınız.
Adınızı girin