Steven Soderbergh’in Netflix filmi “The Laundromat”tan son fragman

Oscar ödüllü yönetmen Steven Soderbergh’in son filmi The Laundromat’ın Netflix’te yerini almadan önceki son fragmanı yayınlandı.

25. Bond filminde ve ödül sezonunun iddialı yapımlarından biri olması beklenen The Report’ta da imzası bulunan Scott Z. Burns’ün senaryosunu yazdığı film, Mossack Fonseca isimli Panama kaynaklı bir avukatlık şirketinin kara para aklamaya ön ayak olmak için yaptığı satışların dijital olarak sızdırılmasının ardından yaşananlara odaklanıyor.

Dünyadaki ekonomik sistemin nasıl çürüdüğünü, zenginlerin nasıl daha zengin ve fakirlerin nasıl daha fakir olduğunu çarpıcı şekilde anlatıyor. The Laundromat, bir NBA filmi olan High Flying Bird’ün ardından Soderbergh’in Netflix için çektiği ikinci uzun metraj filmi. Filmin baş karakteri Ellen Martin’i, Meryl Streep canlandırıyor.

- Advertisement -

Antonio Banderas, Gary Oldman, Jeffrey Wright, Sharon Stone, Will Forte, David Schwimmer ve Melissa Raunch gibi isimler yer alıyor filmde.

 

Yorum Yap

Yorum girişi yapınız.
Adınızı girin

Must Read

”Atiye” Yayınlandı!

 2019 Aralık ayında ilk sezonu yayınlanan, Netflix'in Hakan Muhafız'dan sonra ikinci orijinal Türk yapımı dizisi olan Atiye'nin ikinci sezonu yayınlandı!