Gece Modu

Sihir dolu bir dünyanın kapısı Budapeşte’de aralanıyor… Döneminin ünlü sihirbazlarından biri olan Danton oldukça yetenekli, bilet kuyrukları sokaklar boyunca uzayan, insanların numaralarından gözünü alamadığı ve izleyenleri kendine hayran bırakan numaraların mucidi bir sihirbazdır. Halk tarafından bu denli büyük bir ilgi ve sevgi ile karşılanan Danton bir süre sonra nedenini anlayamadığı talihsizlikler yüzünden kariyerindeki başarıyı kaybetme noktasına gelir. Danton, aklındaki bir yığın cevapsız soru ile savaşır bir şekilde sokakta gezerken tesadüfen duyduğu bir isim dikkatini çeker: “Genç Arthur”. 

Görüntünün olası içeriği: Burak Sanlı, ayakta


İnsanların adından sıkça söz ettiği bu ismi merak eden Danton, halkın arasına karışır ve sokaklarda sergilemiş olduğu numaralarıyla etrafına oldukça ün salmış olan Genç Arthur’un şovlarını seyretmeye başlar. Danton, yardımcısı Mathilda’nın da sayesinde Genç Arthur ile birlikte sahne almaya karar verir. Ve ona karşı koyamayacağı bir teklif sunar…

Genç Arthur teklifi kabul eder ve Muhteşem Danton ile sahne almaya başlarlar. Birlikte ülke ülke, şehir şehir gezen Muhteşem Danton ve Genç Arthur’un namları saraya kadar uzanır. İkili için her şey normal ve mükemmel bir şekilde ilerlerken aslında hiçbir şeyin normal olmadığı ortaya çıkar. Gizemli bir elin ikili üzerindeki etkisi sonucu artık hiçbir şey eskisi gibi değildir… 

Dev Lotr Testi

“Eğer geminiz bir yerden alev aldıysa hiçbir rüzgar onu karaya ulaştıramaz.”   

İnanılmaz bir şov, inanılmaz bir gösteri, inanılmaz bir hikaye… İllüzyon numaralarından kostümüne, ışıklarından dans koreografilerine ve müziklerine kadar ilmek ilmek işlenip çalışılmış ve bunca detayın arasında seyircinin de unutulmayıp, onlar içinde küçük sürprizlerin hazırlandığı kesinlikle izlenilmesi gereken bir gösteri olmuş. Yönetmenliğini ve yazarlığını Volkan Yosun ve Alper Baytekin’in üstlendiği “Muhteşem Danton ve Genç Arthur’un İnanılmaz Hikayesi” Kıvanç Özkönü, Burak Sanlı, Gürhan Elmalıoğlu, Şeyma Cengiz’den oluşan oyuncu kadrosu ve sekiz kişilik dans ekibiyle yeni sezonda siz izleyenlerini bekliyor olacak.  

Sihrin ve sihirbazın büyüsüne ortak olmaya ne dersiniz? Cevabınız “Evet” ise tam da bu cevaba uygun bir gösteri sizleri bekliyor! Şimdiden iyi seyirler!    

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, sahnedeki insanlar, ayakta duran insanlar ve dans eden insanlar

 

CEVAP VER

Yorum girişi yapınız.
Adınızı girin