Ratched Netflix’in En Çok İzlenen Dizisi Oldu!

Ratched yayımlandığı ilk ayında 48 milyon Netflix abonesi tarafından izlendi. Büyük ivme yakalayan yeni dizi Netflix’in 2020 yılında en çok izlenen dizisi oldu.

Netflix resmi twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla,  Ratched’in dört haftada 48 milyon abone tarafından izlendiğini, bu ilginin de diziyi 2020 yılının en çok izlenen dizisi yaptığını duyurdu.

Hollywood, Politican gibi yapımlardan tanıdığımız Ryan Murphy ve Evan Romansky imzası taşıyan Ratched, 18 Eylül’de izleyicisi ile buluşmuştu.  Sarah Paulson’un başrolünü üstlendiği dizi, izleyiciler tarafından büyük bir ilgi ile karşılandı. Zengin oyuncu kadrosuna sahip olan ve genç bir kadının akıl hastahanesine hemşire olarak girmesi ve orada yaşanan gizemli olayları anlatan dizi dünyanın dört bir yanında en çok izlenenler listesinde yerini aldı.

- Advertisement -

Netflix’in en baştan Ratched’e ikinci sezon onayı vermesi de aslında diziye güvenerek doğru bir karar verdiğini de göstermiş oluyor.

Eğer diziyi henüz izlemediyseniz ve dizi hakkında fikir sahibi olmak isterseniz Ratched’in detaylı incelmesine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz!

https://www.soylentidergi.com/ratched-1-sezon-incelemesi/

Yorum Yap

Yorum girişi yapınız.
Adınızı girin

Kader Gürcüoğlu
Kader Gürcüoğlu
bilmekten çok öğrenmeyi kendine amaç edinmiş, biraz da fazlaca meraklı sıradan bir birey.

Must Read

Unutulmaz Dizi ve Filmlerden Unutulmaz 15 Replik

Bu yazımızda bizi etkileyen, tekrar izleme isteği  uyandıran, ağlatan, güldüren, düşündüren unutulmaz dizi ve filmlerin, film karakterlerininin, unutulmaz repliklerini sizler için derledik. İyi okumalar...