Pera Grubundan Yeni Albüm Çalışması: “Mutlu Ol”

Türk rock müziğinin sevilen gruplarından biri olan Pera, geçtiğimiz günlerde birbirinden güzel 13 şarkıdan oluşan yeni albüm çalışması “Mutlu Ol”u hayranları ve sevenlerinin beğenisine sundu. 2008 yılında Ankara’da kurulan Pera, “Sensiz Ben”, “Ağla”, “Ya da Yok”, “Kimseler”, “Affet”, “Giz”, “Ne Ala” ve “Unut” gibi sevilen bir çok parçaya imza atmış, kariyerine dört albüm ve birçok single çalışması sığdırmıştır. Grup şu sıralar “En Güzel Mevsimim” isimli albümlerinden iki yıl sonra, yeni albümleri olan “Mutlu Ol”u sevenleriyle paylaşmanın heyecanı içerisinde.

Albümün ilk klibi “Belkide Aşık Oldun” isimli çıkış parçasına çekildi. Şarkının söz ve müziği grubun solisti olan Gökhan Mandır’a, düzenlemesi ise grup üyelerine ait. Klibin kurgusu ve yönetmenliğini ise yine grubun solisti olan Gökhan Mandır ve grubun bateristi olan Hakan Ünalan üstlenmiş. Alışılmışın dışında bir kurguda çekilen klipte gruptaki dört adamın birleşmesini izliyoruz. Afbeeldingsresultaat voor pera mutlu ol albüm kapağı

“Mutlu Ol” albümü içinde ki şarkılarla aslında bizlere ayrılığın ardından gelen belirli evreleri anlatan, insanların hislerine tercüman olan bir albüm olmuş. Fazlasıyla kaliteli ve dinlenilmesi gerekli diye düşünüyorum. Albümdeki favorilerim seçmek çok zor olsa da “Yandım” ve “Beni Unutma” . Ekleyeceğim Spotify ve Youtube linkleri üzerinden albümün tamamını dinleyebilirsiniz. Şimdiden keyifli dinlemeler!

 Albümün tamamı için:

Yorum Yap

Yorum girişi yapınız.
Adınızı girin

Avatar
Arşiv
Söylenti Dergi'de geçmiş zamanda yazar olan dostlarımızın eserleri bu hesapta arşivlenmektedir. Yazar onayı olduğu sürece kaynak göstererek kullanmak serbesttir.

Must Read

Tezer Özlü – Yaşamın Ucuna Yolculuk

  Bu kitap, yazarın Almanca kaleme aldığı "Auf dem Spur Eines Selbsmords" (Bir İntiharın İzinde) adıyla 1983 Marburg Yazın Ödülü'nü alan metnin Türkçesidir. Bu kitap...