Nolan’ın Heyecanlandıran Yeni Filmi Tenet’in Vizyon Tarihi Değişecek Mi?

Christopher Nolan’ın sevenleri ve sinema dünyası için merak uyandıran yeni filmi Tenet, koronavirüs salgını nedeniyle ertelenen birçok filme kıyasla, tarih değişikliği konusunda henüz bir bilgilendirme yapmadı. Görünen o ki Nolan filmin planlanan tarihinde vizyona girmesi için oldukça mücadele veriyor. Beklenen vizyon tarihi ise; 17 Temmuz.

Filmin oyuncu kadrosu; John David Washington, Robert Pattinson, Elizabeth Debicki, Aaron Taylor-Johnson, Kenneth Branagh, Clémence Poésy, Dimple Kapadia ve Michael Caine gibi isimler yer alıyor.

Şu ana kadar alınan bilgilere göre Tenet’in uluslararası bir casusluk macerasına odaklanan bir yapım olduğunu söylemek mümkün ve ilk fragman yorumuyla Inception’ı andıran bir havası olduğunu da düşünebiliriz, öyle ki fizik kurallarının parçalandığı, zaman akışına karşı yapılan enteresan vurgular ve Tenet’in kelime anlamı olarak; doğru görülen bir inanç, doktrin olarak bilinmesiyle, Tenet’in hikayesine şimdiden heyecan göstermek mümkün.

Yedi farklı ülkede gerçekleşen çekimleri nedeniyle Tenet’in “uluslararası bir aksiyon/gerilim filmi” olacağı düşünülüyor.

Tenet’in vizyon tarihi hakkında her ne kadar açıklama yapılmamış dahi olsa, koronavirüs nedeniyle salgının kontrol altına alınamaması durumda, ertelenen pek çok film gibi, Tenet’in de ertelenebileceğini düşünülüyor.

Kaynakça:
onedio.com
listelist.com
filmloverss.com

Yorum Yap

Yorum girişi yapınız.
Adınızı girin

Must Read

Atiye 2. Sezon İncelemesi

Atiye, ilk açıklandığı günden beri merak uyandıran, oldukça ilgimizi çeken bir yapım olmayı başarmıştı. Atiye 2. sezon incelemesine başlamadan önce hem karakter gelişimlerini hem...