Gece Modu

Söylenti Dergi olarak yeni bir oluşuma imza atıyoruz! Katılmak istersen yukarıdaki resme tıkla; öykü, şiir, deneme, inceleme, çeviri, çizim ve röportajlar ile bize katkı sağla!Netflix Türkiye, Stranger Things için Sadettin Teksoy’un oynadığı yeni bir tanıtım videosu yayınladı.

 

3. sezonu 4 Temmuz 2019 tarihinde başlayan Stranger Things, izleyicilerin büyük beğenisini aldı. İlk iki sezonuyla Netflix’in en çok izlenen dizisi unvanını elinde tutan dizi, bu başarısını yeni sezonda da devam ettirmek istiyor. Türkiye’de de sağlam bir izleyici kitlesine ulaşan dizi, Türk izleyicileri için ünlü sunucu Sadettin Teksoy’un yer aldığı bir tanıtım videosu yayınladı.
Daha önce de dizinin tanıtımlarında rol alan Sadettin Teksoy, dizinin ikinci sezonunda Hawkins’e gitmişti. Bugün yayınlanan maceranın devamında ise Sadettin Teksoy Hawkins’te yeni açılan bir alışveriş merkezinde maceraya atılmaya ve sorunları çözmeye devam ediyor. Canavarlardan ve türlü gizemli olaylardan kurtulduğunu düşünen Hawkinsliler için açılan alışveriş merkezi, Starcourt ile yeni bir nefes alma yeri olmuştur. Ancak daha önceki tecrübelerine dayanarak şüphelenen Sadettin Teksoy, ortadaki bu şüphenin kaynağını“Hawkins’te bir AVM, kim bilir nelere gebe” cümlesini kurarak çözmeye başlıyor.

Rivayete göre dipsiz kara kuyunun kapısı yeniden açılmış ve o dipsiz kuyunun kapısı da yeni açılan Starcourt alışveriş merkezinin içerisindeymiş. Araştırmacılığını konuşturan Teksoy, bu rivayeti doğru çıkarıyor ve sorumlulardan hesap soruyor. Her şeyi çözdüğünü sanıyorken peşine bir canavar takılan Sadettin Teksoy, yolda geçirdiği bir kaza ile tekrar Upside Town’a gidiyor ve acı gerçekle karşılaşıyor.

Dizinin 3. Sezonunu ciddi bir sükse yarattı. Netflix’in Twitter üzerinden yaptığı açıklamaların sonucunda edilen bilgilerde 4 gün içerisinde 40,7 milyon insanın dizinin 3. sezonunu izlediği belirtildi. 3. sezonu izleyen izleyiciler ise 4. sezonu beklemeye başladılar. 4. sezon ile ortaya birçok teorinin de atılmaya başladığını söyleyelim. Reddit’te ortaya çıkan bir teoriye göre dizinin 4. sezonu Çernobil faciasına bağlanabilir.

Son dönem içinde çoğu yerde gördüğümüz Stranger Things dizisinin Türkiye kapsamında da binlerce izleyicisi bulunuyor. Netflix’in en çok izlenen dizisi ünvanına sahip olan Stranger Things, Netflix Türkiye tarafından hazırlanan Saadettin Teksoy’lu reklam filmi ile konuşulmaya başlandı. Reklam filmi izleyen herkesin beğenisini kazandı.

CEVAP VER

Yorum girişi yapınız.
Adınızı girin