Netflix’in Yeni Dizisi: Warrior Nun

Son zamanlarda farklı konular ve iddialı içerikleri ile dikkatleri daha da üzerine çeken Netflix, bir yeni içeriğini daha izleyiciye sundu. 18 Haziran 2020’de fragmanı yayımlanan ve izleyicilerin merakla beklediği Warrior Nun adlı yeni dizi, Ben Dunn’ın çok sevilen çizgi romanından uyarlanarak ekranlarda izleyici ile buluştu.

Netflix’in çizgi roman uyarlaması olan ABD yapımı yeni dizisi Warrior Nun, 2 Temmuz 2020 itibari ile izleyiciler ile buluştu. Fantastik dizi severlerin ilgisini çeken dizinin ilk sezonu 10 bölümden oluşuyor. Dizinin başrollerinde ise; Alba Baptista, Toya Turner ve Lorena Andrea yer alıyor. Oyuncu kadrosunda Kristina Tonteri-Young, Thekla Routen ve Tristan Ulloda gibi isimler de mevcut.

- Advertisement -

Dizi, yaşaması için ikinci şans verilen ve gözlerini morgda açan Ava’yı konu alıyor. 19 yaşındaki genç kız, gözlerini açtığında sırtında gizemli bir leke ve doğaüstü güçleri olduğunu fark eder. Bu güçleri sayesinde duvarların arasından geçebilmek gibi özelliklere sahip olmuştur. Artık Ava, dünyayı şeytanlardan korumak için savaşan gizli rahibeler tarafından görevlendirilmiş bir Hale Taşıyıcısıdır. Cennet ve cehennemi temsil eden güçler de onu arayışa başlar ve kontrol altına almak ister. Ona yüklenen önemli görevler ile zaman zaman boyundan büyük işlere kalkışan Ava, kendisini daha da geliştirecek ve yeni güçlerini keşfedecek. Aksiyon ve maceranın dinmediği diziyi izlerken izleyiciler iyi ile kötünün savaştığı dizide kendilerini sürükleyici bir maceranın ortasında buluyor.

 

 

 

Yorum Yap

Yorum girişi yapınız.
Adınızı girin

Deniz Aslan
Deniz Aslan
motorları maviliklere süreceğiz.

Must Read

Beyoğlu Sineması Kapılarını Yeniden Açıyor!

Hayatlarımızı yeni normalleşme sürecine göre devam ettirmeye başlamışken, artık yapılacak olan kültürel etkinliklerde yeni normalleşmelere dikkat ederek düzenlenmeye başlandı. Bu yeni normalleşmeye dikkat ederek...