Gece Modu

Fantastik Edebiyatın kraliçesi Nazlı Eray, geçtiğimiz günlerde yepyeni bir oluşuma imzasını attı. Kurgusuyla, üslubuyla, tavrıyla, her bakımdan kendine özgü farklılığı ile dikkat çeken kıymetli yazarlarımızdan birisi. Eğer bambaşka dünyalara gitmek ve kendinizi kaybetmek istiyorsanız bir süreliğine, kesinlikle Nazlı Eray kitaplarına gömülmelisiniz. Onun kitapları fantastik dünyalara bilet niteliğinde. Nitelikli ve üstün kurgusuyla okuyucuyu bir yandan etkiler bir yandan da merak ettirir kitap boyunca. Karmaşık ama bir o kadar da düzen içinde olan kurgusu da kendine has kaleminin göstergesidir.

İlgili resim

Bugünlerde kendisi harika bir düşünceye ‘merhaba’ dedi. Kendisini tanıyanlar bilir; Nazlı Eray, günümüzdeki değişikliklere ayak uyduran, güncel kalabilmeyi başaran yazarlarımızdan. İçinde bulunduğumuz süreçte sosyal medyanın yaşantımızın bir parçası olduğu düşünüldüğünde, YouTube akla gelen ilk platformlardan birisi olacaktır.

Nazlı Eray, Şubat ayından itibaren her cumartesi YouTube’da Nazlıca Tv kanalında bizlerle buluşacak. Bu kanalda, TRT arşivinden üstadların sesinden ve Nazlı Eray’ın kaleminden hikayeleri dinleme fırsatı bulacağız. Bütün edebiyat tutkunları ve radyo sevdalıları, her cumartesi yedi muhteşem arşiv kayıtları şaheserle buluşturulacak. Geçmişin nostaljisi ve günümüzün gelişmiş teknolojisi ile bizleri farklı bir oluşum bekliyor.

Tüm edebiyat sevenleri ve radyo tutkunlarını bu kanala davet edip kendimin inanılmaz heyecanlandığını söylemek isterim. Nice güzel sanatsal oluşumlara diyip sizleri bu kanala davet ediyorum:
https://www.youtube.com/channel/UC9DQvSBFK9mth9XjtM2eSyw

CEVAP VER

Yorum girişi yapınız.
Adınızı girin