Mart Ayında Netflix Türkiye’de Neler Var?

Netflix Mart ayı programını yayınladı. Bu ayda da yepyeni dizilerin yeni sezonları ve birbirinden ilgi çekici film ve belgeseller izleyicileriyle buluşmak için hazırlanıyor.

Netflix’in orijinal yapımları olup 3. Sezonuyla geri dönen diziler ise şöyle: ‘Hakan: Muhafız’, ‘Elite’, ve Emmy ödüllü dizi ‘Ozark’.

Mart ayında yayınlanacak içeriklerin tamamına haberin devamında ulaşabilirsiniz.

Hakan: Muhafız- 3. Sezonu ile 6 Mart’ta Netflix’te!

- Advertisement -

 

Ugly Delicious- 2.Sezonu ile 6 Mart’ta Yayında

Yıldız şef David Chang, dünyanın en tatmin edici yemeği için arkadaşlarını ağız sulandırıcı, kültürlerarası bir ava çıkarıyor ve babalığa hazırlanıyor.

 

Spenser Kanunları- 6 Mart Tarihinde Yayında

Kanunları onun sınırı, ve onun sınırı yok!

Bu aksiyon komedi yapımında iki Boston polisi öldürüldüğünde, eski polis ve bir mahkum olan olan Spenser (Mark Wahlberg) umut vadeden dövüşçü Hawk ile suçluları yakalamak için birlik olur.

 

Sitara: Kızların Hayatı Sönmesin- 8 Mart Tarihinde Yayında

1970’lerde Pakistan’da geçen bu sessiz kısa filmde, pilot olma hayali kuran 14 yaşındaki Pari,babasının onu yaşlı bir adamla evlendirme planından habersizdir.

 

 

7.Koğuştaki Mucize- 11 Mart’ta Netflix’te

7 yaşındaki kızı ile aynı zeka yaşına sahip bir babanın adalet arayışını konu ediyor. 1983 yılında bir Ege kasabasında küçük bir kız ölür. Ölen küçük kız sıkıyönetim komutanının kızıdır ve onun ölümünün sorumlusu olarak babaannesi ile yaşayan ve 7 yaşında bir kızı olan Memo görülür. Memo, her ne kadar suçsuz olduğunu anlatsa da kimse ona inanmaz. İdam cezasına çarptırılan Memo’nun yakınları adaletin sağlanması için uğraşırken, Memo ve kızı Ova’nın tek istediği birbirlerine kavuşabilmektir. Memo, bir mucize gerçekleşip idam cezasından kurtulabilecek midir?

 

 

Elite- 3. Sezon 13 Mart’ta Yayında

İspanya’nın seçkin bir özel okulundaki işçi sınıfından gelen üç genç ile zengin öğrenciler arasında başlayan çatışma bir cinayete yol açar. Şimdiyse sınıflarından bir öğrencinin daha öldürülmesi yeni bir soruşturma açılmasına neden olur.

 

 

Lost Girls- 13 Mart’ta Yayında 

Gerçek bir hikayeden uyarlanan yapımda Akademi Ödül sahibi Amy Ryan’ın canlandırdığı Mari Gilbert’ın kızı kaybolur, polisin hareketsizliği onu kendi soruşturmasını yürütmesi için tetikler. Soruşturması sayesinde, dikkatler düzinelerce öldürülmüş seks işçisi üzerine yönelir.

 

Patron Bebek: Yine İş Başında- 3. Sezon 16 Mart’ta Yayında

En büyük hayali köpek sahibi olmak 7 yaşındaki Tim’in anne babası küçük bir bebeği evlat edinmiştir. Ancak bu bebekte bir gariplik vardır. Sürekli takım elbise giymektedir ve anne-baba etrafta olmadığında akıcı bir aksanla konuşmaktadır. Tim ilk başta tüm ilgiyi üstüne çeken bu bebekle hiç anlaşamasa da ikili kısa sürede bir anlaşmaya varır. Küçük bebek aslında bir ajandır ve çözmesi gereken çok önemli bir mesele vardır; Puppy Cop. Yönetim kurulu başkanının hain planlarını bozmak! İkili istese de istemese de bu konuda birlikte çalışmak zorunda kalacaklardır…

 

Feel Good- İlk Sezonuyla 20 Mart’ta Yayında

Stand-up komedyeni Mae Martin bağımlılıklarından kurtulmaya karar verir ve eskiden heteroseksüel olan kız arkadaşıyla yeni bir ilişkiye adım atarlar.

 

Kaplan Kral: Cinayet, Kargaşa ve Delilik- 20 Mart’ta Yayında

Bu mini belgesel serisi vahşi hayvan yetiştiricisi ‘Joe Exotic’ adıyla bilinen Joseph Maldonado-Passage’ın hayatını ve hayvan hakları aktivistinin öldürülmesi için kurduğu komployu ele alıyor.

Self Made: Inspired by the Life of Madam C.J. Walker- 20 Mart’ta Yayında

Afro-Amerikalı ilk kadın girişimci olarak saç bakım pazarına giren Walker, ırkçılığın ve cinsiyet eşitsizliğinin yaşandığı dönemde çığır açan bir işe imza atar. Gece gündüz çalışıp kendi bileğinin hakkıyla milyonerliğe ulaşan ilk kadın olan Afro-Amerikalı girişimci Madam C.J Walker’ın gerçek hikayesi.

Karakomik Filmler: Koleksiyon 1- 20 Mart’ta Yayında

Karakomik Filmler, Kaçamak ve 2 Arada adındaki iki farklı filmden oluşuyor. Kaçamak’ta, birlikte tatile çıkan 4 arkadaşın başlarına gelen maceralar konu edilirken, tüm hikayenin arabalı vapurda geçtiği 2 Arada filminde, Ayzek adında bir adamın yaşamına odaklanılıyor.

 

 

Unorthodox- 26 Mart’ta Yayında

Görücü usulü evlilikten kaçmak için yaşadığı şehri terk eden genç bir kadının hikayesini konu alıyor. Hem bu evlilikten hem de dini topluluktan kaçmaya çalışan kadın, kendisine yeni bir hayat kurmak için Berlin’e yerleşir. Ancak geçmişi genç kadının peşini bırakmayacaktır.

Ozark- 3. Sezon 27 Mart Tarihinde Yayında

Chicago’da finans danışmanlığı yapan Marty, aynı zamanda Meksika’daki en büyük uyuşturucu kartelinin en iyi para aklama aracıdır. İşler ters gidince ailesini korumak için Missouri Ozarks’a yerleştiren aile babası Marty ve ailesinin yaşadıkları etrafında dönen Emmy ödüllü dizi, 3. sezonuyla geri dönüyor.

Kaynakça:

Netflix
Youtube
Sinemalar.com

Yorum Yap

Yorum girişi yapınız.
Adınızı girin

Must Read

Bir Tarık Tufan Romanı: Düşerken | 18 Alıntı

Kendilerine kaçacak yer arayan İshak ve Jülide'nin düşerken denk gelen hikayelerini, kaçışlarını ve Tarık Tufan diliyle ''yaralarını'' okuyoruz. Bizim de ''düşerken'' okuduğumuz romanın alıntılarını...