Lucifer’ın Beşinci Sezonu İzleyici İle Buluşuyor!

2016 yılında ilk sezonu yayımlanan ve yönetmen koltuğunda Tom Kapinos’un oturduğu fantastik dizi Lucifer, ilk 4 sezonu ile izleyicilerden tam not almayı başarmıştı. Başrollerinde oynayan Tom Ellis, D.B. Woodside ve Lauren German da diziseverlerin beğenisini kazanmıştı.

Dördüncü sezonu Mayıs 2019’da yayımlanan dizinin heyecanla beklenen beşinci sezonun ne zaman yayımlanacağı açıklandı. Dizinin yeni sezonu 21 Ağustos 2020’de izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.

Şeytan cehennem koltuğunu bırakıp dünyaya inseydi, hatta dedektiflik yapmaya başlasaydı nasıl olurdu? Bu soru dizinin ilgi çeken konusunu oluşturuyor ve izleyiciler sorunun cevabını dizide buluyor. Fantastik ve polisiye türlerinin bir arada işlendiği dizi, cennetten kovulup cezalandırılmak üzere cehennemi yönetmekle görevlendirilen Lucifer’ın, sıkılıp Los Angeles’ın hareketli yaşamında tatile gitmesi ile başlar. Başlangıçta tatil yapmak için dünyaya inse de dedektiflik yapma kararı alınca olaylar değişir. Dedektif Chloe ile tanışması Lucifer’ın hayatının neredeyse tamamen etkiler. Gündüz katil peşinde gece ise işlettiği gece kulübünde yaşamaya devam ederken bir yandan aile üyeleri onu rahat bırakmaz. Dünyaya inen şeytanın yaşadığı maceralar, aksilikler ve dünyaya adaptasyonu dizi boyunca keyifli bir şekilde ekranlara yansıtılmıştır.

İlk 4 sezon boyunca Lucifer’ın yaşadığı gizemli olayları, heyecanlı sahneleri, aşkı ve macerayı hem komik hem duygusal sahnelerle izlerken son sezon beklenmedik bir şekilde final yapmıştı. Kısa zaman sonra yayımlanacak olan yeni sezon diziseverler tarafından heyecanla bekleniyor.

 

 

 

Video İçeriğimize Göz Atın!

CEVAP VER

Yorum girişi yapınız.
Adınızı girin