Korona Günlerinde Öneriler: Yazmak!

Gece Modu

Yazmak kimi zaman insanları rahatlatan, kimi zaman iç dünyasını dışa aktaran bir eylem. Bir başka okuyana “bak bu da varmış” demek, bloglar tutmak, içerikler üretmek insanı oldukça rahatlatan bir hobi. Zaten Söylenti Dergi de bu hobinin dinamiklerine bağlı.

Peki Söylenti Dergi’de yazma fikri nasıl olurdu?

Söylenti Dergi olarak 2016’dan bu yana binlerce içeriği okurlarımıza sunmaktayız. Özellikle şu son bir haftada ise evde kalmayı, bu hobimize ayırabileceğimiz en güzel zaman olarak değerlendirebiliyoruz. Korona Günlerinde Öneriler, Film ve Dizi İncelemeleri, Kitap Tahlilleri, araştırmayı sevdiğimiz tüm konuları rahatlıkla yazabiliyoruz çünkü dünyaya karşı tüm sorumluluklarımız durdu ve artık tek bir sorumluluğumuz var, o da EVDE KALMAK.

Eğer günlük rutininiz arasında Söylenti Dergi okumak ve araştırmayı seviyor olmak varsa aramıza katılabilirsin. Bu noktada yapman basit. Söylenti’yi Keşfet sayfasını incele, Yazar Ol butonuna tıkla, kullanıcı adını ve mail adresini gir, gelen mailden (bazen spama düşebiliyor) şifreni belirle ve işte bu kadar; artık Söylenti Dergi’de yazılarını yayınlayabilirsin.

Eğer aramıza katılmayı düşünüyorsan detaylı bilgileri Söylenti’yi Keşfet sayfasından alabilir, buradan üye olup kontrol panelinde yapman gerekenleri görebilirsin. Ayrıca sana seni en iyi şekilde yönlendiren bir mail de atacağız ♥

Aramıza katılmak istiyorsan, biz buradayız. #EvdeKal ve sağlığından ödün verme.

CEVAP VER

Yorum girişi yapınız.
Adınızı girin