Joaquin Phoneix, Ridley Scott’ın Yeni Filmi Kitbag’de Napoleon’a Hayat Verecek!

Gladiator”, “Blade Runner”, “Hanibal” gibi birçok unutulmaz filme imza atan Ridey Scott geçtiğimiz günlerde yeni bir proje ile yeniden gündeme geldi. Başrollerini Matt Damon, Ben Affleck, Jodi Comer gibi isimlerin paylaştığı “The Last Duel” filmini çekimlerini daha yeni bitiriyorken, duraksamadan ve büyük bir hızla Napoleon Bonapart’ın hayatını konu alan tarihsel drama “Kitbag” projesine başladığı duyurdu.

Ridey Scott yeni projesinde 2000 yılında Gladiator filmindeki Commodus rolünde gösterdiği performans ile En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu ödülünü, geçtiğimiz sene Joker performansı ile En İyi Erkek Oyuncu ödülünü kazanan başarılı oyuncu Joaquin Phoenix ile işbirliği yaptı.  Phoneix bu projede karşımıza Fransa İmparatoru ve Fransız Devrimi komutanı Napoleon Bonaparte olarak karşımıza çıkacak.

Kitbag, All The Money in the World filminden de tanıdığımız David Scarpa tarafından kaleme alınıyor. Napolyon’un meşhur savaşlarını, stratejik zihin hamlelerini, hırslarını ve daha birçok kişisel yanını beyaz perdeye taşıyacak olan film sinemaseverler tarafından büyük ilgi ile bekleniyor.

Yorum Yap

Yorum girişi yapınız.
Adınızı girin

Kader Gürcüoğlu
Kader Gürcüoğlu
bilmekten çok öğrenmeyi kendine amaç edinmiş, biraz da fazlaca meraklı sıradan bir birey.

Must Read

Beklenen Dizi “The Haunting of Bly Manor” İncelemesi

Bu yazı spoiler içerir! Bir çok kişi tarafından The Haunting of a Hill House’un devam eden sezonu sanılsa da The Haunting of Bly Manor, Mike Flanagan tarafından Netflix için kurgulanmış ve genel olarak Henry James'in 1898 tarihli Yürek Burgusu (The Turn of The...