I’m Thinking of Ending Things Filminden İlk Fragman Yayınlandı!

Eternal Sunshine of the Spotless Mind’ın senaristliğini yapan Charlie Kaufman Oscar ödüllerinde adından sıkça söz ettirmişti. Yapıtları ile hayranlarını heyecanlandıran Kaufman’ın yeni yapımı I’m Thinking of Ending Things için, takvimler 4 Eylül 2020 tarihine ayarlandı. Netflix platformundan yayınlanacak olan filmin başrollerinde Jessie Buckley, Jesse Plemons, David Thewlis ve Toni Collete gibi isimler yer alıyor. Psikolojik gerilim filmi olan yapım, lan Reid’in “Her şeyi Bitirmeyi Düşünüyorum” adıyla Türkçeye de uyarlanan romanından adapte edilerek seyirciyle buluşacak.

Olay örgüsü aile ziyareti ve tanışma ile başlarken, işler hiç de beklenildiği gibi gitmeyecek. Yaşadıkları enteresan durumlar ile kafa karışıklığına uğrayan ikili, gerilim dolu bir yolculuk yapacak.

Filmin uyarlanacağı kitap hakkında şu ana kadar yapılan yorumlar ise, gerilim türünde başarı yaratacağına benziyor. Romanın sürükleyici ve tek günde bitirilecek bir kitap olmasıyla birlikte, Hollywood gerilimlerini sıkça göreceğiz gibi duruyor.

- Advertisement -

Yorum Yap

Yorum girişi yapınız.
Adınızı girin

Must Read

Viking Sanatı: Kılıçlardan Süslü Broşlara

Vikingler ve kültürleri, Vikinglerin ilk hâkimiyet günlerinden beri hayatımızın içinde. İskandinav kültürü ve mitolojisi, Thor gibi süper kahramanlarla popüler kültüre nüfuz ediyor; Attack on...