Gizemli Bir Gezegen: Raised by Wolves’un İlk Fragmanı Yayımlandı!

Yönetmen koltuğunda Thelma&Louise, Gladiator gibi efsaneleşmiş filmlerle başarısını dünyaya duyuran Ridley Scott’ın yer aldığı Raised by Wolves, bilim kurgu meraklıları tarafından heyecanla bekleniyor.

Dizi, 3 Eylül 2020 tarihinde, ABD’nin en ünlü televizyon kanalı olan HBO Max’te yayımlanacak.  Böylece Ridley Scott, ilk defa bir ABD televizyon kanalında bir proje gerçekleştirmiş olacak.

Senaristliğini Aaron Guzikowski’nin üstlendiği dizi, yeni keşfedilen bir gezegende yaşayan insanların çocuklarını yetiştiren iki androidi konu alıyor. Giderek büyüyen koloniler, dini inançlar sebebiyle dağılmaya başlayınca iki android, insanların inançlarını kontrol altına almanın güçlüğü ile yüzleşecek.

- Advertisement -

Dizinin oyuncu kadrosu da ilgi çekici konusu kadar güzel. Söz konusu iki androide Abubakar Salim ve Amanda Collin hayat veriyor. Dizinin oyuncuları arasında Vikings’den tanıdığımız Travis Fimmel ile Jordan Loughran, Aasiya Shah, Felix Jamieson, Ethan Hazzard, Winta Mcgraht gibi isimler de yer alıyor.

Sembolik anlatımların yoğun olduğu bilim kurgu, aksiyon, gerilim dizisi Raised by Wolves, 3 Eylül’de HBO Max’te izleyici ile buluşacak.

Dizinin yayımlanan fragmanını aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz!

https://www.youtube.com/watch?v=nAg6RTQEfeM

Yorum Yap

Yorum girişi yapınız.
Adınızı girin

Must Read

57. Altın Portakal Film Festivali İçin Geri Sayım Başladı!

Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından 3-10 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan 57. Altın Portakal Film Festivali için geri sayım başladı. T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın...