Festtogether Bu Yıl 9 Mayıs’ta Evlerde!

Türkiye’nin ilk sürdürülebilir müzik festivali olan Festtogether, bu yıl Covid-19 sebebi ile evlerimize konuk oluyor. İlk kez geçen yıl gerçekleştirilen festival bu defa İhtiyaç Haritası aracılığıyla, Covid-19 sebebiyle oluşan ihtiyaçları karşılamaya hazırlanıyor. 9 Mayıs Cumartesi günü, birçok ünlü ismin katılacağı ve tüm gün sürecek olan bu konser ve sohbet etkinliğini @netdmuzik ve YouTube Türkiye sayfalarından izleyebilirsiniz!

Festivalin içeriği ise şöyle;

Misafirler:

Adamlar, Ayben, Ayşe Tütüncü, Baba Zula, Büyük Ev Ablukada, Can Bayar, Can Bonomo, Ceylan Ertem Feat. Cenk Erdoğan, Ekin Beril, Elektro Hafız, Emre Kula, Erdem Yener, Fatma Turgut, Fazıl Say, Fuat Güner, Gaye Su Akyol, Gazapizm, Gripin, Islandman, Kalben, Kerem Görsev, Manga (Ferman Akgül), Melike Şahin, Nova Norda, Nükhet Duru, Özge Fışkın, Pera, Redd, Sertab Erener, Sıla, Şanışer, Şevval Sam, Ufuk Beydemir, Yeni Türkü, Zeynep Doruk.

Ev Sahipleri:

Alina Boz, Bade İşçil, Didem Balçın, Gonce Vuslateri, Gupse Özay, Hazal Kaya, İbrahim Selim, İrem Sak, Kubilay Aka, Melikşah Altuntaş, Mert Fırat, Pınar Deniz, Sarp Apak, Şebnem Bozoklu, Tanem Sivar, Yekta Kopan, Yıldıray Şahinler.

9 Mayıs Cumartesi günü siz de festivale katılmayı unutmayın!


Kaynak: festtogether.com

CEVAP VER

Yorum girişi yapınız.
Adınızı girin