Gece Modu

Netflix’de eylül ayı içerisinde yer alan ve yer alacak olan yapımları kısaca inceleyelim;

Netflix 1 Eylül’de iki yapımla çıkıyor karşımıza, bunlardan ilki yayım yılı 2016 olan Suicide Squad: Gerçek Kötüler filmi, filmin yönetmen ve senarist koltuğunda  Daved Ayer oturuyor ve başrollerini Jared Leto, Margot Robbie, Will Smith gibi isimler paylaşıyor.

Filmin olay örgüsü gizli bir devlet görevlisinin, yaklaşan kıyameti durdurmak için dünyanın en süper kötülerini hapishaneden tahliye etmesi ekseninde dönüyor.

  

Better Call Saul

1 Eylül’de yayınlanan diğer yapım ise Better Call Saul 4. sezon oldu. Breking Bad’in öncesine uzanan dizinin bekleyeni çoktu. Dizinin oyuncu kadrosunda Bob Odenkirk, Jonathan Banks, Rhea Seehorn gibi isimler yer alıyor. Yaratıcıları Vince Gilligan ve Peter Gould olan dizi bu sezon Netflix de 4. sezonunu geçiriyor. Ayrıca dizinin Emmy Adaylığı da mevcut.

         

Elite

6 Eyül’de ikinci sezonu yayınlanacak olan Elite dizisinin yaratıcılığını Carlos Montero ve Dario Madrona üstleniyor, 18+ ibaresiyle izleyici karşısına çıkan dizinin oyuncu kadrosunda Jorge Lopez, Claudia Salas ve Georgina Amoros gibi isimler yer alıyor. İşçi sınıfından gelen üç genç İspanya’daki seçkin bir okula kaydolunca, onlarla zengin öğrenciler arasında çıkan çatışma bir cinayete sebep oluyor. Elite 2. Sezon Fragmanı

Super 8

15 Eylül’de ise ilk yayın tarihi 2011 olan Super 8 filmi Netflix de yer almaya başlayacak. Filmin yönetmen koltuğunda aynı zamanda senaristliğini de yapan J.J. Abrams yer alıyor. Elle Fanning, Joel Courtney ve Kyle Chandler gibi isimlerin yer aldığı Amerikan yapımı film bilim kurgu ve gerilim kategorisinde karşımıza çıkıyor.

   

Disenchantment

20 Eylül’de Disenchantment 2. kısmı yayınlanacak, yaratıcısı Matt Groening olan komedi dizisinin birinci kısmı on bölümden oluşuyor. Disenchantment: 2. Kısım (Fragman)

Brooklyn Nine Nine

5. sezonu 26 Eylül’de yayınlanacak olan Brooklyn Nine Nine dizisi New York Polisi’nin Brooklyn’deki kurgusal 99. Bölge Karakolu’ndaki dedektiflerinin ve yeni atanan polis şefinin başından geçen olayları anlatıyor. Oyuncu kadrosunda Andy Samberg, Andre Braugher, Stephaine Beatriz ve Terry Crews gibi isimler olan dizinin yaratıcıları ise Daniel J. Goor ve Michael Schur. Dijital platformlarda 5.sezonu yayınlanan dizinin Netflix tarafından yeni yayınlanacak olması ise kullanıcılar tarafından eleştirilen konular arasında.

   

The Politician  

İlk sezonuyla 27 Eylül’de yayınlanacak olan The Politician dizisinin başrollerini Ben Platt, Gwyneth Paltrow ve Jessica Lange paylaşıyor. Dizi çocukluğundan beri, bir gün Amerika Birleşik Devletleri başkanı olacağından emin olan Payton’un ilk olarak tehlikeli siyasi ortam olan lisede yolunu bulmasını konu ediniyor.  The Politician (Fragman)

 

 

CEVAP VER

Yorum girişi yapınız.
Adınızı girin