Çakabey Kitap Günleri

Çakabey Kitap Günleri başladı. Peki neler olacak? Öncelikle Kıraç ve MFÖ konseri var. Yalnız MFÖ Selçuk’ta olacak.

Hangi yayınevleri var? Alfa, Can, Everest, Kırmızı Kedi, Ayrıntı, April, Aylka Adam, Doğan Kitap, Tudem, Bilgi, Ephesus, Metis, Yapı Kredi gibi aşina olduğumuz yayın evlerinin yanı sıra benim daha önce hiç duymadığım yayın evleri de var. Tam liste için sizi şuraya davet ediyorum.

Etkinlikler neler? Konserlerden zaten bahsettik. Bir de sempozyum var ama onun da tarihi geçti. Gelelim imza günlerine. Etkinlik; Hakan Günday, İnci Aral, Yılmaz Özdil, Özgür Mumcu, Ataol Behramoğlu, İlber Ortaylı, İclal Aydın gibi birçok yazara ev sahipliği yapacak. Onun da tam listesi şurada.

Selçuk etkinlikleri için şuraya, yayınevleri için şuraya tıklayabilirsiniz. Elbette Selçuk’taki; Tarihi Havagazı Fabrikası’ndakinden daha küçük bir organizasyon olmuş.

- Advertisement -

Ayrıca duyduğuma göre indirimler çok da fazla değilmiş. Yine de bir şans vermeye değer. Siz ne dersiniz?

Avatar
Arşiv
Söylenti Dergi'de geçmiş zamanda yazar olan dostlarımızın eserleri bu hesapta arşivlenmektedir. Yazar onayı olduğu sürece kaynak göstererek kullanmak serbesttir.

Must Read

Atiye 2. Sezon İncelemesi

Atiye, ilk açıklandığı günden beri merak uyandıran, oldukça ilgimizi çeken bir yapım olmayı başarmıştı. Atiye 2. sezon incelemesine başlamadan önce hem karakter gelişimlerini hem...