Breaking Bad Filminin Adı ve Yayın Tarihi Belli Oldu

Sevilen dizi Breaking Bad’in Netflix’te yayınlanacak film versiyonunun adı ve seyirciyle buluşma tarihi açıklandı.

Netflix dünya çapında milyonlarca kişi tarafından izlenen Breaking Bad dizisinin devamı niteliğinde olan “El Camino: A Breaking Bad Movie” filminin 11 Ekim’de izleyiciyle buluşacağını açıkladı.

CNN International’ın aktardığına göre film 6 yıl önce final yapan dizinin bittiği noktadan kısa süre sonrasını anlatacak ve “Jesse Pinkman’a ne oldu?” sorusuna cevap verecek.

- Advertisement -

Pinkman karakterine bir kez daha Emmy ödüllü Aaron Paul can verecek. Breaking Bad dizisinin son sahnelerinde Pinkman karakterinin tutsaklıktan kurtulduktan sonra El Camino model bir arabaya bindiği ve ağlayarak bu arabayı kullandığı görülüyordu.

Netflix’in film için yayımladığı açıklamada, ” Tutsaklıktan dramatik kaçışının ardından Pinkman kendine bir tür gelecek kurmak için geçmişi ile yüzleşmek zorunda” ifadeleri yer aldı.

Vince Gilligan’ın yazıp yönettiği filmde Aaron Paul’le beraber, Krysten Ritter, Jonathan Banks, Jesse Plemons, Matt Jones, Tess Harper, Robert Forster, Kevin Rankin ve Charles Baker gibi pek çok oyuncuyu tekrar göreceğiz.

Aaron Paul Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda yönetmen Vince Gilligan’ın film konusunda çok iyi bir iş çıkardığını ifade etti.

Yorum Yap

Yorum girişi yapınız.
Adınızı girin

Must Read

Atiye 2. Sezon İncelemesi

Atiye, ilk açıklandığı günden beri merak uyandıran, oldukça ilgimizi çeken bir yapım olmayı başarmıştı. Atiye 2. sezon incelemesine başlamadan önce hem karakter gelişimlerini hem...