Atiye’den Yeni Fragman

Netflix’in ikinci Türk yapımı dizisi Atiye için sayılı gün kaldı. Baş rollerini Beren Saat ve Mehmet Günsür’ün paylaştığı 8 bölümlük Atiye dizisinde Metin Akdülger, Başak Köklükaya, Civan Canova Melisa Şenolsun, Tim Seyfi ve Meral Çetinkaya yer alıyor. Dizinin yürütücü yapımcılığını Onur Güvenatam ile birlikte Özge Bağdatlıoğlu ve Jason George paylaşıyor. Atiye’yi Nuran Evren Şit kaleme almış, yapımcılığını ise Alex Sutherland’ın üstleniyor. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Ozan Açıktan ve Gönenç Uyanık’ı görüyoruz.

“Her insan inanmak istemez mi özel olduğuna?”

Genç ve güzel bir ressam olan Atiye, ailesi ve sevgilisi Ozan ile İstanbul’da sade ve mutlu bir hayat sürmektedir. Fakat bu sadelik dünyanın en eski tapınağı Göbeklitepe’de yapılan bir keşifle hayatı değişene kadar sürecektir. Bölgedeki kazı çalışmalarını yürüten arkeolog Erhan, Atiye ile Göbeklitepe arasındaki mistik ilişkiyi gözler önüne seren bir sembol keşfeder. Böylelikle hikayenin içinde kayboluş başlar. Atiye ona bambaşka bir kapı açan bu gizemli olayın peşine düşerek antik tapınakta geçmişini aramaya karar verir. Bu gizem perdesi aralandıkça Atiye’nin karşısına çıkan olaylar ona geçmişle geleceği, gerçek ile ruhani arasındaki her şeyi sorgulatacaktır. Sekiz bölümden oluşan gizem türündeki dizi, kendini keşfetme, aile bağları ve çözülmesi gereken sırlarla dolu bir dünyaya açılıyor.

27 Aralık’ta tüm dünyada aynı anda gösterime girecek olan Atiye dizisinin ilk resmi fragmanı yayınlandı. İşte fragman:

- Advertisement -

Yorum Yap

Yorum girişi yapınız.
Adınızı girin

Zeynep Gizem Eskici
Zeynep Gizem Eskicihttp://instagram.com/siyahbeyazkutuphane
"küçük hanım yine hayaller peşinde... küçük bir hanım olamayan küçük hanım"

Must Read

57. Altın Portakal Film Festivali İçin Geri Sayım Başladı!

Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından 3-10 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan 57. Altın Portakal Film Festivali için geri sayım başladı. T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın...