”Atiye” Yayınlandı!

2019 Aralık ayında ilk sezonu yayınlanan, Netflix’in Hakan Muhafız’dan sonra ikinci orijinal Türk yapımı dizisi olan Atiye’nin ikinci sezonu yayınlandı!

Başrolünde olan Beren Saat’e Mehmet Günsür, Metin Akdülger, Melisa Şenolsun gibi isimlerin eşlik ettiği bu dizinin ilk ve yeni yayınlanan ikinci sezonu 8’er bölümden oluşuyor.

Yazar Şengül Boybaş’ın Dünyanın Uyanışı adlı eserinden uyarlanan dizinin senaristliğini Jason George, Nuran Evren Şit ve Fatih Ünal üstlenmekte. Beraber kaleme aldıkları aksiyon, fantastik, psikolojik gerilim türlerinde olan Atiye Türkiye’de olduğu gibi dünya çapında da büyük bir başarı yakaladı.

- Advertisement -

Atiye’nin konusu ise İstanbul’da yaşayan bir ressamın kendini tanımak ve öğrenmek için çıktığı bir yolculukta Anadolu’da arkeolojik bir alana dair evrensel sırları ve bunların kendi geçmişiyle alakalı olan ilişkilerini ortaya çıkarır.

10 Eylül 2020 tarihinde yayına alınan Atiye’nin detaylı incelemeleri, teorileri ve merak ettiğiniz her şey 11 Eylül 2020 tarihinde dergimizde yayında olacak!

Atiye’nin 1 ve 2. sezon fragmanlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

 

 

 

Yorum Yap

Yorum girişi yapınız.
Adınızı girin

Must Read

Dostluğun Mektupları: Tezer Özlü’den Leyla Erbil’e Mektuplar

'Tezer Özlü ile iki konuda birbirimize söz vermiştik. İlki, evlilik kurumunu, kocaları, daha çok eşlerimizi anlatacak birer roman yazmaktı. İkinci sözümüz ise, mektuplarımızı yayımlamaktı.'  ...