Aralık Ayında Netflix’te Neler Var?

42
Gece Modu

Marriage Story (6 Aralık)

Başrollerinde Adam Driver, Scarlett Johanson’ın yer aldığı yönetmenliğini Noah Baumbach’in üstlendiği Marriage Story, yılın en çok beklenen netflix yapımlarından biri. Evli çiftin uzun boşanma hikayesini konu alan film, yıpratıcı boşanma hikayelerini anlatıyor.

The Witcher (20 Aralık)

Netflix’in diğer en çok beklenen, oyun dünyasının en sevilen oyunlarından biri olan “The Witcher” oyununun uyarlaması olan dizi, 20 Aralık’ta nihayet izleyicisine kavuşacak. Elfler, Cüceler ve İnsanların uzun yıllardır barış içerisinde yaşadıkları yıllar sona ermiştir. The Witcher olarak bilinen suikastçı Geralt of Rivia, insanların yaratıklardan daha kötü olabildiği dünyada kendine yer edinmeye çalışmaktadır.

The Two Popes (20 Aralık)

Karşıt görüşlü iki adam olan Pope Benedict ve Pope Francis, birlikte Katolik kilisesi için ortak bir yol bulmaya çalışmaktadır. Katolik kilisesinin dönüm noktalarından birini içtenlikle ele alan filmin başrolünde Anthony Hopkins ve Jonathan Pryce bulunmakta. Yönetmenlik koltuğunda ise Fernando Meirelles yer alıyor.

YOU 2. Sezon (26 Aralık)

New York şehrinde kitapçısı olan Joe, işlettiği kitapçıya gelen Beck’e aşık olur. Joe’nun saplantılı ruh hali gün yüzüne çıkmaya başlar ve Beck’i sosyal medya yardımıyla takip etmeye başlar. Kaldığı evi, gittiği yerleri hatta arkadaşlarına bile kolaylıkla erişebilmektedir. Günümüz insanının vazgeçilmez ritüeli olan tanımadığı bir insanı sosyal medya üzerinden takip etme konusunu biraz daha uçuk bir biçimde dizi içerisinde işlenmekte. İlk sezonuyla ses getiren dizi, bakalım ikinci sezonuyla izleyicisini nasıl bir hikayenin parçası yapacak?

Atiye (27 Aralık)

Netflix Türkiye’nin yeni dizisi Atiye, Türk yapımı olan ikinci Netflix dizisi olarak 27 Aralık’ta izleyicisiyle buluşacak. Başrolünde Beren Saatin yer aldığı dizi; Anadolu topraklarındaki bir kazı sırasında yapılan keşfin, genç bir ressamın (Beren Saat) hayatını değiştirip, geçmişine dair sırların peşine düşmesini anlatıyor.

Lost in Space 2. Sezon (24 Aralık)

1960’lı yılların bilim kurgu dizisi olan Lost in Space, günümüzden 30 yıl sonrasını anlatmaktadır. Yabancı bir gezegene zorunlu iniş yapan Robinson ailesi, tüm engellere rağmen hayatta kalmak ve gezegenden kaçmak için mücadele eder. Ama çevreleri gizli tehlikelerle doludur.

CEVAP VER

Yorum girişi yapınız.
Adınızı girin