Gece Modu

“Anneni mi daha çok seviyorsun babanı mı? 
Bu masumane görünen soru, içinde korkunç bir gizli argüman barındırmaktadır, bu da sevginin ölçülebilir bir şey olduğu iddiasıdır
.’’

Gizli Ajans, Alper Canıgüz’ün okuduğum ilk kitabı.

Dili bilindik bir kurgu roman gibi başlayan kitap,aksiyon tadında devam ediyor. Aşk, uzaylı, güven, temalarını harmanlayan Canıgüz’ün bilindik kitaplarından. Dili akıcı,yolculukta okunacak kitaplardan biri diyebilirim.

Dev Lotr Testi

Musa genç ve yakışıklı metin yazarı, yeni bir iş bulup patronu kedi olan ‘’gizli ajans’’ta çalışmaya başlamasıyla hikaye başlıyor.  Ajansın patronunun kedi olması yetmezmiş gibi her gün değişik durumlar fark eden Musa, oda arkadaşı Sanem’e olan aşkından göz yummaya devam eder. Sürekli ağlayan yaratıcı yönetmen Çeşme Bey, esmer ve çekici sekreter Mehtap ve Sevilay ve yer çekimsiz,soğuk odaya sahip bir reklam ajansı.. Saf ve temiz ev arkadaşı Şaban, üst komşusu Müberra Abla ve köpekleri ile sakin bir apartman yaşamından uzaylılara uzanan heyecanlı bir anlatım. Tesla, Prens Charles, Kaan Sezyum, Küçük Prens, Süperman’ın Musa’nın yaşamına nasıl dahil olduğunu öğreneceksiniz.

Güzel bilgiler barındıran kitap, akıcı ve ‘’aşık’’ diliyle okuyucuyu güzel bir yolculuğa çıkarıyor. Mizah anlayışına göre beğeninin artacağını düşündüren bir kitap. Yolculukta güzel bir müzik eşliğinde keyifli bir yolculuk geçirebilirsiniz. Keyifli okumalar.

CEVAP VER

Yorum girişi yapınız.
Adınızı girin