9 Kere Leyla’nın Vizyon Tarihi Belli oldu

 

 

 

 

- Advertisement -

 

 

 

 

Neredesin Firuze, 7 kocalı Hürmüz gibi filmlerin yönetmenliğinden tanıdığımız Ezel Akay kasım ayında yeni filmi 9 Kere Leyla’nın çekimlerine başlamıştı. Türk yapımı komedi filminin başrollerini Demet Akbağ, Haluk Bilginer, Elçin Sangu, Alican Yücesoy paylaşıyor.  Geçtiğimiz günlerde de gösterim tarihi  27 Mart olarak belirlenen film izleyicisi ile buluşmaya hazırlanıyor.  Ayrıca filmin  güzel detaylarından biri de en son Kış Uykusu’nda yan yana gelen Demet Akbağ ve Haluk Bilginer’in tekrardan başrolleri paylaşıyor olması.

 

Biraz da filmin konusundan bahsetmek gerekirse film, zengin iş adamı Âdem’in (Haluk Bilginer) sonlandırmak istediği evliliğinde eşi Leyla (Demet Akbağ) ile sevgilisi Nergis (Elçin Sangu) arasında kalışının eğlenceli hikâyesini anlatıyor. Leyla ve Âdem’in yıllardır mutlu giden bir evliliği vardır. Fakat bir süre sonra evliliklerinin bir çıkmaz girmesi ve heyecanın kaybolması ile Âdem kalbinin yeniden atmasına neden olan bir sevdaya düşer. Bu dönemde karşısına çıkan Nergis adındaki kadına âşık olan Âdem, Nergis’ten başka kimseyi düşünemez olur. Ancak Âdem’in aklını başından alan Nergis’in kurduğu tek kişilik dünyadan başka bir hayata geçmeye niyeti yoktur.

 

KAYNAKÇA

www.beyazperde.com

www.wikipedia.com

 

 

Yorum Yap

Yorum girişi yapınız.
Adınızı girin

Kader Gürcüoğlu
Kader Gürcüoğlu
bilmekten çok öğrenmeyi kendine amaç edinmiş, biraz da fazlaca meraklı sıradan bir birey.

Must Read

Filme Uyarlanan 10 Gerçek Hayat Hikayesi

Çoğu zaman vakit öldürmek için film izleriz ama bazıları bizi fazlasıyla etkiler hatta bir şeyler öğretir. Bu listedeki biyografik filmlerin bazılarından bir şeyler öğreneceğiz...