48. İstanbul Müzik Festivali Başladı!

 

48.İstanbul Müzik Festivali dün akşam İKSV Youtube kanalında yayımlanan açılış konseriyle başladı. Konserde Özbek şef Aziz Shokhakimov yönetimindeki Tekfen Filarmoni Orkestrası, keman sanatçısı Emre Ergin’e eşlik etti. Açılış konseri tüm Türkiye’den ve dünyadan ücretsiz olarak izlendi.

Konser öncesinde İKSV Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Eczacıbaşı’nın açılış konuşması ile İstanbul Müzik Festivali Direktörü Efruz Çakırkaya’nın sunumunun ardından bu yıl Onur Ödülü’nün sahibi olan Ahmet Say’ın teşekkür konuşması da kayıtlarda yer alıyor.

- Advertisement -

Bu yıl tamamen dijital ortamda gerçekleşecek festival 18 Eylül-5 Ekim tarihleri arasında her gün yeni bir konserle online.iksv.org/müzik adresinden erişime açılacak.

48.İstanbul Müzik Festivali konserleri 5 Kasım’a kadar internet üzerinden izleyicileri ile buluşacak. Festival programını incelemek ve bilet almak için İKSV’nin resmi sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Eğer açılış konserini henüz izlemediyseniz aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz!

 

Yorum Yap

Yorum girişi yapınız.
Adınızı girin

Kader Gürcüoğlu
Kader Gürcüoğlu
bilmekten çok öğrenmeyi kendine amaç edinmiş, biraz da fazlaca meraklı sıradan bir birey.

Must Read

Bilişsel Kapitalizmin Merkezinde “Maddi Olmayan Emek”

Küreselleşmeyle birlikte tüm sektörleri etkileyen önemli değişimlerle karşılaşıyoruz. Yeni iş modelleri ortaya çıkıyor, eski düzenler yıkılıyor, üretim ve dolaşım sistemleri dijital bir görünüm kazanarak...